Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Kryvyi Rih (13:55)

FOP Soloviova L.A.
Odjezdy: 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července, 10 Července
  1. 13:55Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
  2. 16:15Tula Aut. Nádr., Lenina 94
  3. 18:15Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
  4. 20:15Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
  5. 22:15Belgorod Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
  6. 23:15Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  7. 23:35Goptovka customs (UA-RU)
  8. 00:15Kharkiv Stanice metra, "Kholodna Gora"
  9. 03:15Novomoskovsk ul.Suchkova 9
  10. 03:45Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  11. 03:55Dnipro KARAVAN ul. Nyzhnodniprovska 17
  12. 04:15Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna 10
  13. 05:45Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  14. 05:55Kryvyi Rih Autobusová zastávka, pl. Gorkogo, zastávka 95 čtvrtletí
  15. 06:05Kryvyi Rih Aut. Nádr. №2 (Tsentranlyi Rynok), ul. Lermontova 42
  16. 06:10Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq
  17. 06:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  18. 06:35Kryvyi Rih Palác kultury pojmenoval Bogdan Khmelnitsky, ul. Vatutina 33A
  19. 06:40Kryvyi Rih Autobusová zastávka, kino "Oktyabr", ul. Musorgskogo 18
  20. 06:45Kryvyi Rih Autobusová zastávka, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky 111
  21. 07:10Kryvyi Rih Aut. Nádr. Terny, ul. Arsentyeva, 2B
  • Dopravce: FOP Soloviova L.A.
  • Doplňující informace: Mercedes Sprinter - 8 seats. Carriage of animals is allowed (considered individually).
  • Zavazadla: 2 ks.do 25kg - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací