Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Yerevan (08:00)

Hayreniq Tour
Odjezdy: 26 Kvě, 2 Června, 9 Června, 16 Června, 23 Června, 30 Června, 7 Července, 14 Července, 21 Července, 28 Července
  1. 08:00Kyiv McDonalds, 1/3 Demiivska sqr., Nedaleko autobusového nádraží
  2. 12:00Poltava "McDonald's", ul. Frunze 187a (Kiev highway)
  3. 14:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  4. 16:00Pletenivka celnice (UA-RU)
  5. 17:00Shebekino celnice (RU-UA)
  6. 17:20Shebekino Obchodní centrum "Sputnik", v blízkosti autobusového nádraží, Charkovskaja ul., 74
  7. 19:10Valuiky (Belhorodskaia obl.) ul. Maksyma Horkoho, 107/1
  8. 20:40Rossosh Čerpací stanice "Lukoil", ul. Oktiabrskaia 195D
  9. 22:20Boguchar Obchod "Sietochka", ul. Sovetskaia 64
  10. 23:20Millerovo Čerpací stanice "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  11. 00:50Kamensk-Shakhtinsky dálnice M4, Cafe Smak
  12. 02:00Shakhty Čerpací stanice "I-GAS"
  13. 03:00Rostov-na-Donu Aut. Nádr., ul.Solochova 126
  14. 03:30Rostov-na-Donu Vlak. Nádr.
  15. 04:30Kushchevskaya Aut. Nádr., Kushchyovskaya
  16. 05:20Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr. Avtokassa
  17. 06:30Tikhoretsk Supermarket "Magnit",parking, ul. Shosseinaia 3
  18. 07:30Krasnodar Aut. Nádr.SEC OZMOL, ul. Krylataia 2
  19. 08:20Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr., ul. Shosseina, 41
  20. 09:20Armavir Kruhový objezd, dálniční Kavkaz hotel Elite
  21. 10:40Nevinnomyssk Aut. Nádr., boulevard Mira, 39
  22. 12:00Mineralnye Vody Aut. Nádr., ul. Sovietskaia
  23. 12:30Pyatigorsk Hypermarket "Sportmaster", ul. Obezdnaia 45А
  24. 14:10Nalchik Čerpací stanice "ROSNEFT", dálnice P-217 Kavkaz, 436. km, poblíž poštovní dopravní policie "Baksan"
  25. 15:40Vladikavkaz Aut. Nádr.,Arkhonskoe shosse 1
  26. 17:30Verkhniy Lars celnice
  27. 20:20Gudauri Supermarket "Smart", parking
  28. 22:30Tbilisi Aut. Nádr. Ortachala, ul. Gulia 1
  29. 23:00Marneuli Supermarket "SPAR"
  30. 23:20Sadakhlo celnice
  31. 23:50Bagratashen celnice
  32. 01:30Dilijan Autobusové nádraží, Tsaturyan St
  33. 02:00Sevan Obok hotelu "Arsnakar"
  34. 03:00Yerevan Hayreniq Tour, blvd. Arshakunyats 34/13
  • Dopravce: Hayreniq Tour
  • Doplňující informace: Routes are operated by Ford Tranzit. Transportation of a bicycle - 30% of the ticket price. Transportation of animals in the luggage compartment-50% of the ticket price, in the bus (with a separate seat) -100% of the ticket price. It is not necessary to print the ticket.
  • Zavazadla: 1 ks. do 25 kg. (60x50x40) - zdarma, a příruční zavazadla do 7 kg. (80cm.) - zdarma, každý další kg. - 100 RUB
  • Slevy: 3% Ditě od 13-17 let
    3% Student
    3% Důchodce
    5% Skupina od 4 lidí
    10% Skupina 7 osob
    25% Děti 3-12 let (s místem)
    60% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací