• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Gdynia

  1. 07:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 07:15Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 09:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  4. 12:00Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
  5. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 00:30Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 01:35Medyka celnice (PL-UA)
  11. 02:40Zamosc Čerpací stanice "BP", ul. Legionów, 10
  12. 04:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  13. 08:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  14. 08:40Plonsk Aut. Nádr.ul. Warszawska 51
  15. 09:50Mlawa Aut. Nádr., ul. Zygmunta Padlewskiego 1
  16. 10:55Olsztynek Čerpací stanice "ORLEN", ul. Ostródzka 11
  17. 11:30Olsztyn Aut. Nadr., pl. Konstytucji 3 Maja, 2A
  18. 12:20Ostroda Čerpací stanice "ORLEN", Grunwaldzka 54
  19. 13:40Elblag Aut. Nádr. ZKM
  20. 14:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  21. 15:20Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací