• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Miedzyzdroje - Verkhovyna

TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 08:50Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 6
  2. 10:00Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 11:15Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  4. 13:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  5. 13:50Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  6. 15:45Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 16:30Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  8. 17:50Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  9. 20:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 21:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 01:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  12. 03:35Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 04:45Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  14. 05:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 07:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  16. 08:20Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  17. 09:00Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  18. 09:35Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 3
  • Dopravce: TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
  • Zavazadla: 1ks.(60*40*20) do 25 kg-zdarma, každý další - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 5 a více osob
    10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    20% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací