• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Miedzyzdroje - Verkhovyna

TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
Wyjazdy: 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie, 4 Sie, 5 Sie, 6 Sie, 7 Sie, 8 Sie, 9 Sie, 10 Sie
  1. 08:50Swinoujscie Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 6
  2. 10:00Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 11:15Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  4. 13:00Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  5. 13:50Swiebodzin Stacja paliw "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  6. 15:45Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 17:50Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  8. 20:30Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  9. 21:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  10. 01:30Hrebenne cło (PL-UA)
  11. 03:35Rava Ruska cło (UA-PL)
  12. 04:45Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  13. 05:20Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  14. 07:30Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  15. 08:20Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  16. 09:00Kosiv Dworzec PKS, ul. Nebesnoi Sotni, 13
  17. 09:35Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Dworzec PKS, ul. Hrushevskoho, 3
  • Przewoźnik: TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
  • Bagaż: 1 szt.(60*40*20) do 25 kg-za darmo, każdy następny 20% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Grupa od 5 osób
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    10% Młodzież 12-26 lat
    20% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation