• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Bratislava - Kalush (19:00)

Yatsiv FOP
Odjezdy: 2 Zář, 3 Zář, 4 Zář, 5 Zář, 6 Zář, 7 Zář, 8 Zář, 9 Zář, 10 Zář, 11 Zář
  1. 19:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 21:30Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  3. 23:30Bratislava Aut. Zastavka, Mlynske Nivy, 31
  4. 00:30Nitra Aut. Nádr., ul.Staničná 1563/1
  5. 02:00Zvolen Aut. Nádr., ul. Balkán 53
  6. 06:30Zahony celnice (HU-UA)
  7. 08:10Chop celnice (UA-HU)
  8. 08:30Uzhgorod Blizko supermarket "Silverland", ul. Haharina, 38A
  9. 09:30Mukachevo ul. Lavkivska, 1E,v blízkosti bistro "Silverland"
  10. 11:45Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  11. 14:00Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 16:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  13. 17:10Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  • Dopravce: Yatsiv FOP
  • Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 4-15 let
    50% Děti 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací