• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Pila - Verkhovyna

Modultrans
Odjezdy: 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub, 28 Dub
  1. 12:50Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  2. 14:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  3. 15:40Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  4. 18:20Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  5. 19:20Krakow Airport Letiště
  6. 20:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 22:40Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 00:30Medyka celnice (PL-UA)
  9. 01:30Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 03:55Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 04:15Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  12. 06:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  13. 08:00Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  14. 09:00Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  15. 09:50Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho 3
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací