• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Пила - Верховина

Modultrans
Виїзди: 12 Вер, 13 Вер, 14 Вер, 15 Вер, 16 Вер, 17 Вер, 18 Вер, 19 Вер, 20 Вер, 21 Вер
  1. 12:30Лешно Ж/Д вокзал, ул. Дворцова 1
  2. 12:50Лешно Автовокзал, ул. Towarowa, 1
  3. 14:20Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1/11
  4. 15:40Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  5. 18:20Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  6. 19:20Краків аeропорт Аэропорт
  7. 20:00Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  8. 22:40Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 00:30Медика таможня (PL-UA)
  10. 01:30Шегині таможня (UA-PL)
  11. 03:55Львів Ж/Д вокзал, пл.Дворцовая, паркинг кафе PIZZA 0-24
  12. 04:15Львів Автобусная остановка, возле автовокзала, ул. Стрийская, 109
  13. 06:40Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  14. 08:00Коломия На кольце возле автовокзала, ул. Антоненка-Давидовыча, 15
  15. 09:00Косів Автовокзал, ул. Небесной Сотни, 13
  16. 09:50Верховина (Івано-Франківська обл.) Автовокзал, ул. Грушевського, 3
  • Перевізник: Modultrans
  • Додаткова інформація: Посадка на автобус может производиться за пределами автовокзала, более детальную информацию можно узнать у водителя.
  • Багаж: 1шт. до 30кг,+ручная кладь до 5кг(60x40x20)-бесплатно, каждое доп место до 15кг от 5 EUR.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя