• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Vekhovyna

Modultrans
Odjezdy: 13 Zář, 15 Zář, 17 Zář, 19 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj
  1. 10:00Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  2. 11:00Lebork ul. Dworcowa 5
  3. 11:45Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  4. 12:30Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  5. 13:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  6. 16:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  7. 17:40Torun Aut. Zastavka, ul. Dąbrowskiego, 26
  8. 19:40Kutno Čerpací stanice "ORLEN", ul. Tadeusza Kościuszki, 56
  9. 21:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 05:15Hrebenne celnice (PL-UA)
  11. 05:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  12. 06:20Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvirtseva, v blízkosti PIZZA 0-24
  13. 06:40Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  14. 07:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  15. 08:35Dolyna Aut. zastavka "Kopiyochka", ul. Bohdana Khmelnytskoho, 1
  16. 09:25Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  17. 10:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  18. 11:50Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  19. 12:50Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  20. 13:50Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 3
  • Dopravce: Modultrans
  • Zavazadla: 2 ks. do 25 kg - zdarma.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací