Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Слупск - Верховина

Modultrans
Виїзди: 20 Кві, 22 Кві, 24 Кві, 26 Кві, 28 Кві, 30 Кві, 8 Тра, 10 Тра, 12 Тра, 14 Тра
  1. 12:30Ґдиня Автовокзал, пл. Конституции, 1
  2. 13:50Ґданськ Автовокзал, ул. 3 Maja, 12
  3. 16:30Бидгощ Автовокзал, ul. Jagiellońska, 58
  4. 17:40Торунь Автобусная остановка, ul. Dąbrowskiego 26
  5. 21:40Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 05:15Гребенне таможня (PL-UA)
  7. 05:30Рава Руська таможня (UA-PL)
  8. 06:20Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  9. 06:40Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109, троллейбусная остановка
  10. 07:40Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  11. 08:35Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  12. 09:25Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  13. 10:20Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  14. 11:50Коломия На кольце возле автовокзала, ул. Антоненка-Давидовыча, 15
  15. 12:50Косів Автовокзал, ул. Небесной Сотни, 13
  16. 13:50Верховина (Івано-Франківська обл.) Автовокзал, ул. Грушевського 3
  • Перевізник: Modultrans
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Билет не обязательно распечатывать.
  • Багаж: 2 шт. до 25 кг - бесплатно.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя