• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mariupol - Adler

Nudha D.V.
Odjezdy: 26 Zář, 28 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 8 Říj, 10 Říj, 12 Říj, 15 Říj, 17 Říj
  1. 13:30Mariupol Aut. Zastavka "AMSTORE", "Silpo", pr. Metalurhiv, 112
  2. 13:40Mangush Autobusová zastávka "Mail", ave. Mira, 93
  3. 15:00Berdyansk Autobusová zastávka "Sportcomplex", Melitopolske shose, 22
  4. 16:35Tokmak Cafe "Nirvana", ul. Bohdana Khmelnytskoho, 106
  5. 17:10Vasylivka (Zaporizska obl.) Cerpaci stanice "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  6. 18:05Zaporizhia Vlak. Nádr., pr. Sobornyi, 1
  7. 19:30Dnipro Autobusová zastávka Hotel "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  8. 23:00Kharkiv Vlak. Nádr. (McDonalds)
  9. 23:55Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  10. 04:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  11. 04:30Belgorod Autobusová zastávka nákupní centrum "Evropa", st. Pugacheva, 5
  12. 05:45Novy Oskol Čerpací stanice "ROSNEFT", st. Ivana Putilina
  13. 08:35Rossosh Aut. Zastavka, kavárna "Apelsin"
  14. 09:40Boguchar Čerpací stanice "TATneft 520", dálnice M-4 Don
  15. 11:00Millerovo Čerpací stanice "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  16. 12:00Kamensk-Shakhtinsky Aut. Zastavka, Třiště "America", dálnice DON
  17. 13:03Shakhty Čerpací stanice "ROSNEFT", A-270 highway, 1st km
  18. 13:35Novocherkassk Autobusová zastávka Red Kolos
  19. 14:00Rostov-na-Donu Post DPS, pr. Aksaiskyi, 32
  20. 14:25Rostov-na-Donu Aut. Nádr., pr. Siversa, 1
  21. 15:30Kushchevskaya Benzinová stanice "Rosneft"
  22. 16:00Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Čerpací stanice "Shell", Don 1196 km - 300 m
  23. 16:50Korenovsk "Babylon" Hotelový a restaurační komplex
  24. 17:20Dinskaya Autobusova zastavka nadrz T-34-85
  25. 17:45Krasnodar Autobusová zastávka, NC "Magnit" blízko "Památník Kaťuša"
  26. 18:15Adygeysk Nakupovat "Pyaterochka"
  27. 19:05Goryachy Klyuch Hotel "Staryi Zamok"
  28. 20:05Dzhubga V blízkosti autobusového nádraží, hlavní silnice Novorossijskoe, 113
  29. 21:05Tuapse Autobusová Zastávka Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  30. 22:20Lazarievskyi Aut. Nádr.V blízkosti železniční stanice
  31. 23:05Loo Čerpací stanice "NTK", ul. Dekabristov, 20-7
  32. 23:35Sochi Aut. Zastavka, Parking, ul. Yana Fabritsiusa, 26
  33. 23:55Adler Blíž nádraží, zastávka na ul. Lavrovaia
  • Dopravce: Nudha D.V.
  • Doplňující informace: Passengers cross the borders of Ukraine and Russia on foot. On the Russian side, another bus is waiting for passengers, which will continue to the final points of arrival.
  • Zavazadla: Cena letenky zahrnuje zavazadla, která nepřesahují rozměry (100x50x30cm) a váží 30kg. Náklady na další zavazadla jsou 100 UAH / 250 RUB 1 sáček.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací