• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Warszawa - Poznan

Pan-bus Sumy
Odjezdy: 23 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj
  1. 08:30Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  2. 09:15Shtepivka Aut. Zastávka
  3. 09:21Vilshana (Sumska obl.) Cerpacie stanice "Avias plus"
  4. 09:30Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  5. 09:42Korovyntsi ul. Kyivska, 164, poblíž obchodu "Kalynka"
  6. 10:05Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (kruh)
  7. 10:17Andriyashivka (Sumska obl.) V blízkosti obchodu "Mix"
  8. 10:39Mlyny (Poltavska obl.) V blízkosti kavárny "Mirazh"
  9. 10:42Lokhvytsia Aut. Nádr., ul. Heroes of Ukraine, 14A
  10. 11:42Pyriatyn Aut. Nádr.-2, ul. Korolenka, 1
  11. 13:32Boryspil Aut. Nádr., ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  12. 14:10Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 18:30Sarny (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska, 4B
  14. 20:10Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská, 3B
  15. 23:10Yagodyn celnice (UA-PL)
  16. 23:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  17. 01:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  18. 03:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  19. 07:50Lodz Parkoviště, Jana Karskiego
  20. 10:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací