• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odessa - Adler

Komfort-Avto
Odjezdy: 22 Června, 25 Června, 29 Června, 2 Července, 6 Července, 9 Července, 13 Července, 16 Července, 20 Července, 23 Července
  1. 20:20Odessa ul. Balkivska, 115, Čerpací stanice "OKKO"
  2. 22:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 23:50Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  4. 04:00Melitopol Aut. Nádr., ul. Interkulturna, 204A
  5. 06:00Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  6. 07:00Kryvyi Rih Aut. zastávka, supermarket "ATB", pr. Gagarina, 4B
  7. 08:20Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  8. 12:20Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  9. 13:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  10. 14:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  11. 18:00Belgorod Aut. Nádr., pr. Hmelnitskoho 160
  12. 18:10Novy Oskol Aut. Nádr.Zastavte se u kavárny Lastochka, ul. Letectví, 36
  13. 20:00Rossosh Aut. Zastavka, kavárna "Apelsin"
  14. 23:00Boguchar Čerpací stanice "TATneft 520", dálnice M-4 Don
  15. 04:00Kamensk-Shakhtinsky Aut. Zastavka, Třiště "America", dálnice DON
  16. 05:00Rostov-na-Donu Aut. Nádr., pr. Siversa, 1
  17. 06:00Kushchevskaya Čerpací stanice "Lukoil", auto silniční Don
  18. 07:30Krasnodar Památník Lenin, ul. Tovarnaya, 88
  19. 09:20Goryachy Klyuch Čerpací stanice "Lukoil", Donská dálnice
  20. 10:20Dzhubga Aut. Nádr., Novorossyiskoe shosse, 1B (ul. Chernomoskaya)
  21. 12:00Tuapse Autobusová Zastávka Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  22. 14:00Sochi Aut. Zastavka, Parking, ul. Yana Fabritsiusa, 26
  23. 14:30Adler Svatý. Uritskogo 17/1, hotel "Junona"
  • Dopravce: Komfort-Avto
  • Doplňující informace: The bus will carry passengers to the Ukrainian border, then passengers independently walk the borders of Ukraine and Russia. It is possible to cross the border by bus for an additional payment to the driver.Bicycle transportation is possible, additional payment of 500 UAH. Carriage of a baby carriage, surcharge 15% of the ticket price. Transportation of animals, surcharge of 50% of the ticket in the baggage compartment or 100% with a separate seat. The presence of a child seat on the bus.
  • Zavazadla: 1 ks. do 10 kg. - zdarma, každý další + 15% z ceny letenky nejvýše 3 ks.
  • Slevy: 2% Důchodce
    5% Studenti (ISIC)
    10% Skupina 5 a více osob

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací