• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Pavlohrad

FOP Pavlovskyy
Odjezdy: 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp
  1. 10:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 11:40Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  3. 13:40Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  4. 15:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  5. 18:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  6. 22:00Zosin celnice (PL/UA)
  7. 22:15Ustyluh celnice (UA/PL)
  8. 00:30Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  9. 01:35Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  10. 02:40Rivne Aut. Zastavka, ul. Kyivska, 40, pred Aut. Nádr.
  11. 03:45Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  12. 05:05Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 06:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 11:35Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  15. 14:00Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  16. 14:50Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  17. 18:20Pavlohrad Aut. Nádr., ul. Dniprovska, 115
  • Dopravce: FOP Pavlovskyy
  • Doplňující informace: Transportation of animals in special containers with all documents - free of charge without providing a seat; with a seat - 50% of the ticket price. Bicycles are not allowed. Departure is possible with E-ticket. There is a possibility of vehicle replacement in Volodymyr-Volynskyi.
  • Zavazadla: 1 ks. (50x50x80) do 30 kg nebo 2 ks. (65x30x45) - zdarma. Za každý další 1 kg - 10 UAH / 3 PLN.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací