• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Щецин - Павлоград

Павловский ФОП
Виїзди: 16 Тра, 17 Тра, 18 Тра, 19 Тра, 20 Тра, 21 Тра, 22 Тра, 23 Тра, 24 Тра, 25 Тра
  1. 10:15Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  2. 11:40Конін Автобусный терминал возле Ж/Д вокзала, ул. Kolejowa, 1
  3. 13:40Лодзь Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227
  4. 15:40Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  5. 18:40Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  6. 22:00Зосін таможня (PL/UA)
  7. 22:15Устилуг таможня (UA/PL)
  8. 00:30Володимир-Волинський Автовокзал, ул. Даниила Галицкого, 14
  9. 01:35Луцьк Автовокзал, ул. Конякина, 39
  10. 02:40Рівне Автобусная остановка, ул. Киевская, 40, напротив автовокзала
  11. 03:45Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  12. 05:05Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  13. 06:50Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  14. 11:35Кременчук Автовокзал, Воровского, 32/6, (Театральна)
  15. 14:00Камянське (Дніпродзержинськ) Автовокзал, ул. Сиренка (Локтюхова), 3
  16. 14:50Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  17. 18:20Павлоград Автовокзал, ул. Dniprovska, 115
  • Перевізник: Павловский ФОП
  • Додаткова інформація: Перевозка животных в специальных контейнерах со всеми документами - бесплатно без предоставления места; с местом - 50% от стоимости билета. Перевозка велосипедов запрещена. Билет не обязательно распечатывать. Возможна замена автобуса во Владимир-Волынский.
  • Багаж: 1 шт. (50х50х80) до 30кг или 2 шт. (65х30х45) - бесплатно. За каждый дополнительный 1 кг - 10 UAH / 3 PLN.
  • Знижки: 10% Студенты
    10% Пенсионеры
    50% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя