• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Pavlohrad

FOP Pavlovskyy
Wyjazdy: 12 Wrz, 13 Wrz, 14 Wrz, 15 Wrz, 16 Wrz, 17 Wrz, 18 Wrz, 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz
  1. 10:15Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 11:40Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  3. 13:40Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  4. 15:40Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  5. 18:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  6. 22:00Zosin cło (PL/UA)
  7. 22:15Ustyluh cło (UA/PL)
  8. 00:30Volodymyr-Volynskyi Dworzec PKS, ul. D. Halytskoho, 14
  9. 01:35Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  10. 02:40Rivne Przystanek autobusowy, ul. Kyivska, 40, przy PKS
  11. 03:45Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  12. 05:05Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  13. 06:50Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  14. 11:35Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  15. 14:00Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec PKS, ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  16. 14:50Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  17. 18:20Pavlohrad Dworzec PKS, Dniprovska, 115
  • Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt w specjalnych kontenerach wraz ze wszystkimi dokumentami - bezpłatnie bez zapewnienia miejsca; z miejscem - 50% ceny biletu. Rowery są niedozwolone. Bilet nie musi być drukowany. Może być zmiana autobusu w Volodymyr-Volynskyi.
  • Bagaż: 1 szt. (50x50x80) do 30 kg lub 2 szt. (65x30x45) - za darmo. Za każde dodatkowe 1 kg - 10 UAH / 3 PLN.
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    10% Młodzież 12-18 lat
    10% Emeryci
    15% Dzieci 5-12 lat
    50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation