• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Gdynia) Poznan - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 17:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 20:00Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  3. 22:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  4. 00:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  5. 02:50Hrebenne celnice (PL-UA)
  6. 04:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  7. 07:50Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  8. 08:50Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  9. 09:35Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  10. 10:05Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  11. 10:45Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  12. 11:50Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  13. 12:40Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  14. 13:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 20% Děti 7-12 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací