• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Berdiansk (09:00)

Еlit Bus
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června
  1. 09:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 09:15Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 09:20Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  4. 09:25Kharkiv ul. Połtawa Way, 140, OC "Rost"
  5. 09:30Kharkiv ul. Poltawa Way, 160
  6. 09:40Pisochin Dálnice Poltava, 149/2 (u "ATB")
  7. 10:55Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  8. 11:35Pereschepyne ul. Shevchenka, 61, "Ukrposhta"
  9. 11:45Pereschepyne Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 25
  10. 12:25Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, památník MiH
  11. 12:35Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. 195 Srelkovoi Divisii, 1A
  12. 13:20Dnipro Vlak. Nádr., pl. Vokzalna, 11
  13. 13:45Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  14. 13:50Dnipro Autobusová zastávka "Circus", Sicheslavska naberezhna, 33
  15. 14:00Dnipro Autobusová zastávka poblíž obchodu Epicenter, Zaporizke shose, 63
  16. 15:10Zaporizhia Autobusová zastávka, pr. Sobornyi, 216 (poblíž obchodu "Planet of the Apes")
  17. 15:20Zaporizhia pr. Sobornyi, 146
  18. 15:30Zaporizhia Vlak. Nádr., pr. Sobornyi, 1
  19. 15:55Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  20. 16:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Nádr., ul. Soborna, 1a
  21. 16:52Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Zastavka, ATB Supermarket, Centrální Boulevard, 14A
  22. 17:35Tokmak Aut. Nádr., ul. Gogolia, 93
  23. 17:43Tokmak ul. Centralna, 46, supermarket "ATB"
  24. 19:25Berdyansk Aut. Zastavka "Kyiv", Melitopolske shose, 93
  25. 19:30Berdyansk Aut. Zastavka "Palats Sportu", Melitopolske shose, 20
  26. 19:35Berdyansk Aut. Nádr., pr. Zakhidnyi, 4
  • Dopravce: Еlit Bus
  • Doplňující informace: It's possible to transport bicycles, baby carriages, animals (with a separate seat) - check with the carrier.
  • Zavazadla: 10% od ceny jizdenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-3 let (bez místa)
    10% Děti 4-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací