• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zywiec - Kharkiv

Anatolii Kantor
Odjezdy: 13 Zář, 14 Zář, 16 Zář, 17 Zář, 18 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář
  1. 15:10Zywiec Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 2
  2. 16:15Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  3. 16:40Pszczyna ul. Broniewskiego 1, parking near Aldi supermarket
  4. 17:10Tychy Autobusová zastávka, st. Wyszyńskiego (poblíž Lodowisko)
  5. 18:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  6. 19:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 22:00Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  8. 00:01Zamosc Aut. Zastavka, ul. Dzieci Zamojszczyzny 4, 22-400 Zamość
  9. 02:05Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 02:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 03:15Liuboml Čerpací stanice "Ukr-Benzín", 16 Kyivska str. (obchvat)
  12. 04:50Kovel ul. Warszawska, 1, čerpací stanice "UPG"
  13. 05:40Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  14. 07:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  15. 08:25Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  16. 09:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  17. 12:05Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  18. 12:50Boryspil Aut. Nádr., ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  19. 16:25Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  20. 18:25Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Anatolii Kantor
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles, strollers and wheelchairs is possible. Transportation of animals if you have all the necessary documents in the cabin without a separate seat is free, with a separate seat the cost of a full ticket. The presence of a child car seat by prior arrangement.
  • Zavazadla: 2 ks Až 50 kg. + Příruční zavazadlo do 5 kg. - je to zdarma. Další zavazadla si ověřte u přepravce.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Skupina 5 a více osob
    10% Důchodce
    25% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací