• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Живец - Харьков

Анатолий Кантор
Виїзди: 20 Вер, 21 Вер, 23 Вер, 24 Вер, 25 Вер, 27 Вер, 28 Вер, 30 Вер, 1 Жов, 2 Жов
  1. 15:10Живець Автовокзал, ul. 1 Maja, 2
  2. 16:15Бельсько-Бяла Автовокзал, ул. Варшавська 7
  3. 16:40Пщина ул. Broniewskiego 1, парковка возле супермаркета Aldi
  4. 17:10Тихи Автобусная остановка, ул. Wyszyńskiego (возле Lodowisko)
  5. 18:00Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  6. 19:45Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  7. 22:00Ряшів Автовокзал, ул. Grottgera, 1
  8. 00:01Замосць Автобусная остановка, ул. Dzieci Zamojszczyzny 4, 22-400 Zamość
  9. 02:05Дорохуск таможня (PL-UA)
  10. 02:20Ягодин таможня (UA-PL)
  11. 03:15Любомль АЗС "Укр-Петрол", ул. Киевская, 16 (объездная дорога)
  12. 04:50Ковель ул. Варшавская, 1, АЗС "UPG"
  13. 05:40Луцьк Автовокзал, ул. Конякина, 39
  14. 07:00Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  15. 08:25Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  16. 09:40Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  17. 12:05Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  18. 12:50Бориспіль Автовокзал, ул. Киевский шлях, 84
  19. 16:25Полтава Автовокзал, ул. Великотырновская, 7
  20. 18:25Харків Автовокзал, проспект Гагарина, 22
  • Перевізник: Анатолий Кантор
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда, детской коляски и инвалидной коляски. Перевозка животных если есть все необходимые документы, в салоне без отдельного места - бесплатно, с отдельным местом стоимость полного билета. Наличие детского автокресла по предварительной договоренности.
  • Багаж: 2 ед. до 50 кг. + Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. За дополнительный багаж уточнять у перевозчика.
  • Знижки: 10% Студенты (ISIC)
    10% Группа от 5 человек
    10% Пенсионеры
    25% Дети 6-12 лет
    50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя