• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 319 Ternopil - Zalishchyky

TERNOPILSKE ATP 16127 PrAT
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 10:35Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  2. 11:06Druzhba (Terebovlianskyi r-n) Autobusová zastávka, ul. Lesi Ukrainky
  3. 11:25Terebovlya Aut. Nádr., ul. Knjazja Vasylka, 75
  4. 11:38Mshanets (Terbovlyanskiy r-n) Aut. zastavka "Mshanets"
  5. 12:01Kopychyntsi Aut. Nádr., ul. Chortkyvska, 46
  6. 12:25Chortkiv Aut. Nádr., ul. Kopychinесka, 15
  7. 12:42Yagilnitsya Aut. zastavka "Yahilnytsia"
  8. 13:00Tovste (Ternopilska obl.) Aut. Nádr., ul. Ukrainska, 63
  9. 13:05Rozhanivka (Zaleshchitskiy r-n) Aut. zastavka "Rozhanivka"
  10. 13:15Berestok (Ternopilska obl.) Aut. zastavka "Berestok"
  11. 13:18Torske (Zaleshchitskiy r-n) Aut. zastavka "Torske"
  12. 13:40Zalischyky Aut. Nádr., ul. Stefanika, 13
  • Dopravce: TERNOPILSKE ATP 16127 PrAT
  • Doplňující informace: Every 10th trip on the flights of the carrier Ternopil ATP is promotional! Buy a ticket with a 90% discount from the price. Details and ticket purchase from the dispatcher. Carriage of animals check with the carrier (for extra payment).
  • Zavazadla: Cena letenky zahrnuje: příruční zavazadlo a 1 zavazadlo standardní velikosti (bez nadměrných rozměrů) bez omezení hmotnosti. Za další zavazadla je možné zaplatit řidiči 10 PLN (80 UAH) za kus zavazadla.
  • Slevy: 90% 10 lístek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací