• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Karlsruhe - Kherson

Winew
Odjezdy: 25 Zář, 2 Říj, 9 Říj, 16 Říj, 23 Říj, 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis
  1. 07:00Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
  2. 07:30Pforzheim Busbahnhof Nord
  3. 08:30Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
  4. 09:30Ulm Autohof Seligweiler, 89129 Langenau
  5. 10:30Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  6. 12:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  7. 14:00Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
  8. 15:30Nurnberg Bhb Kätte-Strobel Str.
  9. 16:30Bayreuth Kaserne, Christian-Ritter-von-Langheinrich
  10. 17:30Hof Am McDonald
  11. 19:00Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
  12. 20:00Dresden Riegel Platz
  13. 21:00Gorlitz Hornbach Görlitz
  14. 21:25Gorlitz celnice (DE-PL)
  15. 21:30Zgorzelec celnice (PL-DE)
  16. 04:30Korczowa celnice (PL-UA)
  17. 06:30Krakovets celnice (UA-PL)
  18. 10:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  19. 13:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  20. 15:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  21. 17:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  22. 19:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  23. 23:55Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  24. 01:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  25. 04:30Kherson Vlak. Nádr., pl. Pryvokzalna, 3a
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR. Children's ticket (6-12 years) - baggage up to 20 kg. Children's ticket (0-5 years) - baggage up to 10 kg.
  • Slevy: 10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    10% Děti 13-16 let
    20% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací