Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe - Kherson (south)

Wyjazdy: 24 Lip, 28 Lip, 31 Lip, 4 Sie, 7 Sie, 11 Sie, 14 Sie, 18 Sie, 21 Sie, 25 Sie
07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
07:30 Pforzheim Busbahnhof Nord
08:30 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
09:30 Ulm Autohof Seligweiler, 89129 Langenau
10:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
12:00 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
14:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
15:30 Nurnberg Bhb Kätte-Strobel Str.
16:30 Bayreuth Kaserne, Christian-Ritter-von-Langheinrich
17:30 Hof Am McDonald
19:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
20:00 Dresden Riegel Platz
21:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
21:25 Gorlitz cło (DE-PL)
21:30 Zgorzelec cło (PL-DE)
04:30 Korczowa cło (PL-UA)
06:30 Krakovets cło (UA-PL)
10:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
13:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
15:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
17:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
19:30 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
23:55 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
01:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
04:30 Kherson Dworzec PKP
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 11-12 lat
30% Dzieci 2 -10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Karlsruhe - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information