Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe - Kherson (south)

Wyjazdy: 24 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
07:30 Pforzheim Busbahnhof Nord
08:30 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
09:30 Ulm schlossgarten
10:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
12:00 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
14:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
15:30 Nurnberg Bhb Kätte-Strobel Str.
16:30 Bayreuth Kaserne
17:30 Hof Am McDonald
19:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
20:00 Dresden Riegel Platz
21:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
08:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
13:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
15:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
21:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Kherson Dworzec PKP
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Karlsruhe - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information