Podle času
Podle ceny

Linka 84 Santeramo in Colle - Koln

Odjezdy: 23 Lis, 25 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 7 Pro, 9 Pro, 14 Pro, 16 Pro, 21 Pro, 23 Pro
11:45 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
12:25 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
12:40 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
12:55 Turi Largo Marchesale
13:10 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
13:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
14:10 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
14:30 Terlizzi Corso Garibaldi
14:40 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
14:55 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
15:15 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
16:02 Cerignola Transfer
06:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
07:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ulm Neue Strasse
09:35 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
10:45 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
13:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:00 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Bari - Frankfurt am Main

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací