• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Karlsruhe - Kherson (centr)

Winew
Odjezdy: 17 Dub, 24 Dub, 1 Kvě, 8 Kvě, 15 Kvě, 22 Kvě, 29 Kvě, 5 Června, 12 Června, 19 Června
  1. 08:30Heilbronn Hbf-Busbahnhof, pl.4
  2. 09:30Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  3. 10:30Frankfurt am Main Airport
  4. 12:00Wurzburg Vlak. Nádr., Bismarckstrasse
  5. 13:30Fulda Vlak. Nádr.,  Ruprechtstraße 22
  6. 14:30Bad Hersfeld Hbf
  7. 15:30Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
  8. 16:30Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
  9. 17:30Jena McDonalds neben Aral
  10. 18:00Gera Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
  11. 19:00Leipzig Aut. zastávka, ul. Goethestraße, 11
  12. 22:00Gorlitz celnice (DE-PL)
  13. 22:05Zgorzelec celnice (PL-DE)
  14. 04:00Korczowa celnice (PL-UA)
  15. 06:00Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 10:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  17. 13:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  18. 15:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  19. 17:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  20. 19:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  21. 23:55Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  22. 01:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  23. 04:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
  • Slevy: 10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    10% Děti 13-16 let
    20% Děti 6-12 let (bez zavazadel)
    50% Děti 0-5 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací