Podle času
Podle ceny

Linka Karlsruhe - Kherson (centr)

Odjezdy: 21 Říj, 24 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis
08:30 Heilbronn Hbf-Busbahnhof, pl.4
09:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
10:30 Frankfurt am Main airport Letiště
12:00 Wurzburg Vlak. Nádr., Bismarckstrasse
13:30 Fulda Vlak. Nádr.,  Ruprechtstraße 22
14:30 Bad Hersfeld Hbf
15:30 Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
16:30 Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
17:30 Jena McDonalds neben Aral
18:00 Gera Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
19:00 Leipzig Hbf
08:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Všechny linky Heilbronn - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací