• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Karlsruhe - Kherson (centr)

Odjezdy: 23 Úno, 26 Úno, 2 Bře, 5 Bře, 9 Bře, 12 Bře, 16 Bře, 19 Bře, 23 Bře, 26 Bře
08:30 Heilbronn Hbf-Busbahnhof, pl.4
09:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
10:30 Frankfurt am Main Airport
12:00 Wurzburg Vlak. Nádr., Bismarckstrasse
13:30 Fulda Vlak. Nádr.,  Ruprechtstraße 22
14:30 Bad Hersfeld Hbf
15:30 Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
16:30 Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
17:30 Jena McDonalds neben Aral
18:00 Gera Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
19:00 Leipzig Hbf
22:00 Gorlitz celnice (DE-PL)
22:05 Zgorzelec celnice (PL-DE)
04:00 Korczowa celnice (PL-UA)
06:00 Krakovets celnice (UA-PL)
10:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
13:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
17:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
19:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
23:55 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
01:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
04:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 11-12 let
30% Ditě od 2 -10 let
99% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Heilbronn - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací