Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Karlsruhe (centr)

20:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
21:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:30 Leipzig Hbf
07:30 Gera Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
08:00 Jena McDonalds neben Aral
09:00 Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
10:00 Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
11:00 Bad Hersfeld Hbf
12:00 Fulda Vlak. Nádr. Ruprechtstraße 22
13:30 Wurzburg Vlak. Nádr. Bismarckstrasse
15:00 Frankfurt am Main airport Letiště
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Heilbronn Hbf-Busbahnhof, pl.4
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Všechny linky Kherson - Heilbronn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací