• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Heilbronn

Winew
Odjezdy: 19 Července, 26 Července, 2 Srp, 9 Srp, 16 Srp, 23 Srp, 30 Srp, 6 Zář, 13 Zář, 20 Zář
  1. 19:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 20:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 23:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  4. 03:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  5. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  6. 08:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  7. 10:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  8. 13:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 16:00Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 17:00Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 00:20Zgorzelec celnice (PL-DE)
  12. 00:30Gorlitz celnice (DE-PL)
  13. 06:30Leipzig Aut. zastávka, ul. Goethestraße, 11
  14. 07:30Gera Haltestelle "Autobahn" neben McDonalds
  15. 08:00Jena McDonalds neben Aral
  16. 09:00Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
  17. 10:00Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
  18. 11:00Bad Hersfeld Hbf
  19. 12:00Fulda Vlak. Nádr.,  Ruprechtstraße 22
  20. 13:30Wurzburg Vlak. Nádr., Bismarckstrasse
  21. 15:00Frankfurt am Main Airport
  22. 16:00Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  23. 17:00Heilbronn Hbf-Busbahnhof, pl.4
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
  • Slevy: 10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    10% Děti 13-16 let
    20% Děti 6-12 let (bez zavazadel)
    50% Děti 0-5 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací