Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Karlsruhe (centr)

Wyjazdy: 1 Lip, 3 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 10 Lip, 14 Lip, 15 Lip, 17 Lip, 21 Lip, 22 Lip
20:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
21:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman
06:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:30 Leipzig
07:30 Gera
08:00 Jena
09:00 Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
10:00 Eisenach
11:00 Bad Hersfeld
12:00 Fulda Dworzec kolejowy Ruprechtstraße 22
13:30 Wurzburg Dworzec kolejowy Bismarckstrasse
15:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Heilbronn Hbf-Busbahnhof, st. 4
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Heilbronn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information