Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 023 Dusseldorf - Dresden (11:00)

11:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
11:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
12:30 Dortmund Steinstraße 54
14:40 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
18:15 Halle Aut. Nádr., ul. Ernst-Kamieth-Straße
19:10 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
20:50 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Düsseldorf - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací