Podle času
Podle ceny

Linka 023 Dusseldorf - Dresden (11:00)

Odjezdy: 27 Lis, 4 Pro, 11 Pro, 18 Pro, 25 Pro, 1 Led, 8 Led, 15 Led, 22 Led, 29 Led
11:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
11:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
12:30 Dortmund Steinstraße 54
14:40 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
18:15 Halle Aut. Nádr., ul. Ernst-Kamieth-Straße
19:10 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
20:50 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Düsseldorf - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací