• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dusseldorf - Zaporizhia

Benz Express
Odjezdy: 6 Bře, 20 Bře, 27 Bře, 3 Dub, 10 Dub, 17 Dub, 24 Dub, 8 Kvě, 15 Kvě, 22 Kvě
  1. 05:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  2. 06:00Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
  3. 06:30Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  4. 07:15Dortmund ZOB bei Hbf
  5. 08:30Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
  6. 10:00Hannover ZOB
  7. 11:00Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  8. 12:30Magdeburg ZOB am Hbf
  9. 14:00Leipzig Hbf.,Goethestr
  10. 15:30Dresden Riegel Platz
  11. 17:00Ludwigsdorf celnice (DE-PL)
  12. 17:05Zgorzelec celnice (PL-DE)
  13. 23:30Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 03:00Krakovets celnice (UA-PL)
  15. 06:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  16. 09:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  17. 11:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  18. 13:00Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy, 142
  19. 13:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  20. 17:00Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  21. 19:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  22. 21:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  23. 00:01Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  24. 01:30Zaporizhia Autobusová zastávka, pl. Zaporozhskaya (v blízkosti bývalého památníku Lenina)
  • Dopravce: Benz Express
  • Doplňující informace: The passenger must have an insurance policy to cover the costs of treatment with COVID-19 and observation. This ticket is subject to exchange in the carrier bus, a ticket with an open date is not refundable. Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of animals is not allowed.
  • Zavazadla: 2 ks.do 50kg (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací