• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dusseldorf - Kyiv(4) - Zaporizhia

Odjezdy: 22 Srp, 24 Srp, 27 Srp, 29 Srp, 31 Srp, 3 Zář, 5 Zář, 7 Zář, 10 Zář, 12 Zář
05:30 Düsseldorf ZOB
06:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
06:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:15 Dortmund ZOB bei Hbf
08:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
10:00 Hannover ZOB
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:30 Magdeburg ZOB am Hbf
14:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
15:30 Dresden Riegel Platz
17:00 Ludwigsdorf celnice (DE-PL)
17:05 Zgorzelec celnice (PL-DE)
23:30 Korczowa celnice (PL-UA)
03:00 Krakovets celnice (UA-PL)
06:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:00 Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
13:30 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Autobusová zastávka, pl. Zaporozhskaya (v blízkosti bývalého památníku Lenina)
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 ks.do 50kg (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR
Doplňující informace: This ticket is subject to exchange in the carrier bus, a ticket with an open date is not refundable. Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of animals is not allowed.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
10% Ditě od 12-15 let
20% Ditě od 5-11 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Düsseldorf - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací