Według czasu
Według ceny

Kurs Dusseldorf - Kyiv(4) - Zaporizhia

Wyjazdy: 3 Lip, 5 Lip, 7 Lip, 10 Lip, 12 Lip, 14 Lip, 17 Lip, 19 Lip, 21 Lip, 24 Lip
05:30 Düsseldorf ZOB
06:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
06:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:15 Dortmund ZOB bei Hbf
08:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
10:00 Hannover ZOB
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:30 Magdeburg ZOB am Hbf
14:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
15:30 Dresden Riegel Platz
17:00 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
17:05 Zgorzelec cło (PL-DE)
23:30 Korczowa cło (PL-UA)
03:00 Krakovets cło (UA-PL)
06:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
13:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Przystanek autobusowy, pl. Zaporozhskaya (w pobliżu dawnego pomnika Lenina)
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 12-15 lat
20% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Zaporizhia

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information