Według czasu
Według ceny

Kurs Dusseldorf - Kiev(4) - Zaporizhia

Wyjazdy: 21 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 2 Gru, 5 Gru, 7 Gru, 9 Gru, 12 Gru
05:30 Düsseldorf ZOB
06:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
06:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:15 Dortmund ZOB bei Hbf
08:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
10:00 Hannover ZOB
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:30 Magdeburg ZOB am Hbf
14:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
15:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
13:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierząt 50%-80% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 12-16 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Zaporizhia

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information