• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Dusseldorf - Kyiv(4) - Zaporizhia

Benz Express
Wyjazdy: 16 Cze, 18 Cze, 20 Cze, 23 Cze, 25 Cze, 27 Cze, 30 Cze, 2 Lip, 4 Lip, 7 Lip
  1. 05:30Düsseldorf ZOB
  2. 06:00Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
  3. 06:30Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
  4. 07:15Dortmund ZOB bei Hbf
  5. 08:30Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
  6. 10:00Hannover ZOB
  7. 11:00Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  8. 12:30Magdeburg ZOB am Hbf
  9. 14:00Leipzig Hbf.,Goethestr
  10. 15:30Dresden Riegel Platz
  11. 17:00Ludwigsdorf cło (DE-PL)
  12. 17:05Zgorzelec cło (PL-DE)
  13. 23:30Korczowa cło (PL-UA)
  14. 03:00Krakovets cło (UA-PL)
  15. 06:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  16. 09:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  17. 11:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  18. 13:00Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  19. 13:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  20. 17:00Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  21. 19:00Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  22. 21:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  23. 00:01Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  24. 01:30Zaporizhia Przystanek autobusowy, pl. Zaporozhskaya (w pobliżu dawnego pomnika Lenina)
  • Przewoźnik: Benz Express
  • Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
  • Bagaż: 2 szt.do 50kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation