Według czasu
Według ceny

Kurs Dusseldorf - Kiev(4) - Zaporizhia

Wyjazdy: 29 Cze, 30 Cze, 4 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 11 Lip, 13 Lip, 14 Lip, 18 Lip
05:30 Düsseldorf
06:00 Duisburg Hbf., ZOB
06:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:15 Dortmund
08:30 Bielefeld
10:00 Hannover
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:30 Magdeburg
14:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
15:30 Dresden
06:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, 109 Strijska ul.
09:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
13:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Lubny Dworzec autobusowy, pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Dworzec, ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Dworzec, prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro
01:30 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierząt 50%-80% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 12-16 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Zaporizhia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information