Według czasu
Według ceny

Kurs Dusseldorf - Kyiv(4) - Zaporizhia

Wyjazdy: 13 Gru, 15 Gru, 18 Gru, 20 Gru, 22 Gru, 25 Gru, 27 Gru, 29 Gru, 5 Sty, 8 Sty
05:30 Düsseldorf ZOB
06:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
06:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:15 Dortmund ZOB bei Hbf
08:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
10:00 Hannover ZOB
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:30 Magdeburg ZOB am Hbf
14:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
15:30 Dresden Riegel Platz
17:00 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
17:05 Zgorzelec cło (PL-DE)
23:30 Korczowa cło (PL-UA)
03:00 Krakovets cło (UA-PL)
06:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
13:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Przystanek autobusowy, pl. Zaporozhskaya (w pobliżu dawnego pomnika Lenina)
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 12-15 lat
20% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Zaporizhia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation