Podle času
Podle ceny

Linka Zaporizhia (1,5) - Kiev (2,4,6) - Dusseldorf

Odjezdy: 25 Říj, 27 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 15 Lis
16:00 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
18:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
21:30 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
04:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:30 Hannover ZOB
10:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
12:00 Dortmund ZOB bei Hbf
12:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
13:30 Düsseldorf ZOB
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 ks.do (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR
Doplňující informace: Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 12-16 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Zaporizhia - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací