Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Zaporizhia (1,5) - Kiev (2,4,6) - Dusseldorf

16:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Autobusové nádraží, v blízkosti bariéry, 109 Strijska str.
04:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:30 Hannover ZOB
10:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
12:00 Dortmund ZOB bei Hbf
12:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:00 Duisburg Hbf., ZOB
13:30 Düsseldorf ZOB
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 ks.do (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR
Doplňující informace: Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 12-16 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Zaporizhia - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací