Według czasu
Według ceny

Kurs Zaporizhia (1,5) - Kyiv (2,4,6) - Dusseldorf

Wyjazdy: 28 Maj, 30 Maj, 1 Cze, 4 Cze, 6 Cze, 8 Cze, 11 Cze, 13 Cze, 15 Cze, 18 Cze
16:00 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
02:25 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
06:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
06:45 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:00 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa cło (PL-UA)
01:00 Zgorzelec cło (PL-DE)
01:05 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
04:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Leipzig Fernbus-Terminal Hbf, Sachsenseite 3
07:00 Magdeburg ZOB am Hbf
08:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:30 Hannover ZOB
10:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
12:00 Dortmund ZOB bei Hbf
12:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
13:30 Düsseldorf ZOB
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 12-15 lat
20% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Zaporizhia - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information