Według czasu
Według ceny

Kurs Zaporizhia (1,5) - Kyiv (2,4,6) - Dusseldorf

Wyjazdy: 14 Lis, 16 Lis, 19 Lis, 21 Lis, 23 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 3 Gru, 5 Gru
16:00 Zaporizhia Przystanek autobusowy, pl. Zaporozhskaya (w pobliżu dawnego pomnika Lenina)
18:00 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
02:25 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
06:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
06:45 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:00 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa cło (PL-UA)
01:00 Zgorzelec cło (PL-DE)
01:05 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
04:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
07:00 Magdeburg ZOB am Hbf
08:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:30 Hannover ZOB
10:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
12:00 Dortmund ZOB bei Hbf
12:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
13:30 Düsseldorf ZOB
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 12-15 lat
20% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Zaporizhia - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation