• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zaporizhia - Dusseldorf

Benz Express
Wyjazdy: 27 Wrz, 1 Paź, 4 Paź, 8 Paź, 11 Paź, 15 Paź, 18 Paź, 22 Paź, 25 Paź, 29 Paź
  1. 15:30Zaporizhia Przystanek autobusowy, ul. Borodińska, 1A (Koło Kachovske)
  2. 18:00Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  3. 22:00Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  4. 00:30Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  5. 06:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  6. 06:45Kyiv Dworzec PKS "Dachna", al. Peremohy, 142
  7. 08:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  8. 10:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  9. 13:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 16:00Krakovets cło (UA-PL)
  11. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  12. 01:00Zgorzelec cło (PL-DE)
  13. 01:05Ludwigsdorf cło (DE-PL)
  14. 04:30Dresden Riegel Platz
  15. 06:00Leipzig Hbf.,Goethestr
  16. 07:00Magdeburg ZOB am Hbf
  17. 08:30Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  18. 09:30Hannover ZOB
  19. 10:30Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
  20. 12:00Dortmund ZOB bei Hbf
  21. 12:30Essen Dworzec PKS, ul. Freiheit
  22. 13:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  • Przewoźnik: Benz Express
  • Informacje dodatkowe: Zabieramy pasażerów w samolocie tylko w następującej kategorii: - obywatele państw członkowskich Unii Europejskiej; - obywatele mający prawo do stałego lub czasowego pobytu w krajach UE; - obywatele, którzy idą do pracy (wymagana jest wiza pracownicza); - uczniowie i studenci studiujący w Niemczech. Pasażer musi mieć polisę ubezpieczenia zdrowotnego i ochronną maskę medyczną.
  • Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation