Według czasu
Według ceny

Kurs Zaporizhia (1,5) - Kiev (2,4,6) - Dusseldorf

Wyjazdy: Pn, Śr, Pt
16:00 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro
22:00 Kharkiv Dworzec, prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Dworzec, ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Dworzec autobusowy, pr. Volodymyrskiy 157
07:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:15 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, 109 Strijska ul.
04:30 Dresden
06:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
07:30 Magdeburg
08:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:30 Hannover
10:30 Bielefeld
12:00 Dortmund
12:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:00 Duisburg Hbf., ZOB
13:30 Düsseldorf
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierząt 50%-80% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 12-16 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Zaporizhia - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information