Według czasu
Według ceny

Kurs Zaporizhia (1,5) - Kyiv (2,4,6) - Dusseldorf

Wyjazdy: 26 Lut, 2 Mar, 5 Mar, 9 Mar, 12 Mar, 16 Mar, 19 Mar, 23 Mar, 26 Mar, 30 Mar
16:00 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
06:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:00 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa granica PL-UA
01:00 Zgorzelec cło (PL-DE)
01:05 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
04:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
07:00 Magdeburg ZOB am Hbf
08:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:30 Hannover ZOB
10:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
12:00 Dortmund ZOB bei Hbf
12:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:00 Duisburg Duisburg ZOB, Mercatorstraße 90, 47051 Duisburg, near Intercity Hotel
13:30 Düsseldorf ZOB
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 30 EUR. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 12-15 lat
20% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Zaporizhia - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information