Podle času
Podle ceny

Linka 368 Praha - Kishinev

Odjezdy: 1 Července, 8 Července, 15 Července, 22 Července, 29 Července, 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp, 2 Zář
11:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
15:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
22:00 Arad Zastavka na znamení
00:00 Deva Zastavka na znamení
01:00 Sibiu Zastavka na znamení
02:00 Fagaras Zastavka na znamení
04:00 Brasov Zastavka na znamení
05:30 Onesti Zastavka na znamení
06:30 Adjud Zastavka na znamení
08:00 Barlad Zastavka na znamení
09:00 Husi Zastavka na znamení
12:30 Hînceşti Zastavka na znamení
15:00 Leova Zastavka na znamení
15:00 Orhei Zastavka na znamení
15:00 Belcy Zastavka na znamení
15:00 Causeni Zastavka na znamení
16:00 Cahul Zastavka na znamení
16:30 Chisinau Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
Dopravce: Ledianta Tur
Zavazadla: 2ks.do 25kg(80x80)-zdarma
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-10 let
80% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací