Podle času
Podle ceny

Linka 296 Gaisyn - Kiev

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
15:20 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
15:33 Guncha Request stop
15:47 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
16:00 Dashiv ul.Gorkyoho 16
16:10 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
16:22 Pariivka Request stop
16:29 Babyn Request stop
17:00 Orativ (Vinnytska obl., village) ul.Nevskogo 20
17:09 Zhyvotivka Request stop
17:25 Akimovka (Orativskiy r-n) Przystanek na żądanie
17:32 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
17:50 Tetiiv ul.Lenina 20
18:35 Volodarka Request stop
20:45 Kiev Aut. Nádr., "Pivdenna", metro "Ippodrom", ul. Ak.Glushlova 3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Gaisyn - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací