Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 296 Gaisyn - Kiev

15:20 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
15:33 Guncha Request stop
15:47 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
16:00 Dashiv Gorkyoho str. 16
16:10 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
16:22 Pariivka Request stop
16:29 Babyn Request stop
17:00 Orativ (Vinnytska obl., village) Nevskogo str. 20
17:09 Zhyvotivka Request stop
17:25 Akimovka (Orativskiy r-n) Przystanek na żądanie
17:32 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
17:50 Tetiiv Lenina str. 20
18:35 Volodarka Request stop
20:45 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Gaisyn - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací