Według czasu
Według ceny

Kurs 296 Gaisyn - Kiev

Wyjazdy: codziennie
15:20 Gaisyn
15:33 Guncha Request stop
15:47 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
16:00 Dashiv Gorkyoho str. 16
16:10 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
16:22 Pariivka Request stop
16:29 Babyn Request stop
17:09 Zhyvotivka Request stop
17:25 Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
17:32 Bugaivka (Oratovskiy r-n)
17:50 Tetiiv Lenina str. 20
18:35 Volodarka Request stop
20:45 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.

Pokaż wszystkie kursy Gaisyn - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information