Według czasu
Według ceny

Kurs 296 Gaisyn - Kiev

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
15:20 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
15:33 Guncha Request stop
15:47 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
16:00 Dashiv ul.Gorkyoho 16
16:10 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
16:22 Pariivka Request stop
16:29 Babyn Request stop
17:00 Orativ (Vinnytska obl., village) ul.Nevskogo 20
17:09 Zhyvotivka Request stop
17:25 Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
17:32 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
17:50 Tetiiv ul.Lenina 20
18:35 Volodarka Request stop
20:45 Kiev Dworzec, "Pivdenna", metro "Ippodrom", ul. Ak.Glushlova 3
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.

Pokaż wszystkie kursy Gaisyn - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information