• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 296 Gaisyn - Kyiv

VasilkivTransAvto
Wyjazdy: 17 Wrz, 18 Wrz, 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz
  1. 15:20Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  2. 15:33Guncha Request stop
  3. 15:47Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
  4. 16:00Dashiv ul.Gorkyoho 16
  5. 16:10Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
  6. 16:22Pariivka Request stop
  7. 16:29Babyn Request stop
  8. 17:00Orativ (Vinnytska obl.) ul.Nevskogo 20
  9. 17:09Zhyvotivka Request stop
  10. 17:25Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
  11. 17:32Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
  12. 17:50Tetiiv ul.Lenina 20
  13. 18:35Volodarka Request stop
  14. 20:45Kyiv Dworzec, "Pivdenna", metro "Ippodrom", ul. Ak.Glushlova 3
  • Przewoźnik: VasilkivTransAvto
  • Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Bagaż: 1 szt. - 10% od ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation