Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 101 Munchen - Tuningen (17:30)

17:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
18:25 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
19:35 Merklingen Gewerbegebiet
20:10 Bad Urach Busbahnhof
20:20 Metzingen Outlet P5/P6
20:30 Reutlingen Hbf/ZOB
20:50 Tubingen Hbf/ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Tubingen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací