Podle času
Podle ceny

Linka 101 Munchen - Tuningen (17:30)

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 5 Lis
17:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
18:25 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
19:35 Merklingen Gewerbegebiet
20:10 Bad Urach Busbahnhof
20:20 Metzingen Outlet P5/P6
20:30 Reutlingen Hbf/ZOB
20:50 Tubingen Hbf/ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Tubingen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací