Podle času
Podle ceny

Linka 350 Rakhov - Praha (from 01.04)

13:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
14:50 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
15:40 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
16:40 Irshava Aut. Nádr., ul.Gagarina 42
17:40 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
18:40 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
22:35 Poprad Aut. Nádr.
00:35 Žilina Aut. Nádr.
04:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
06:10 Hradec Králové Terminál HD
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 sáček až do 25kg - zdarma, každá další od 7 EUR
Slevy: 20% Ditě od 12-15 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Rachiv - Hradec Králové

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací