Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 350 Rakhov - Praha (from 01.04)

13:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
14:50 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
15:40 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
16:40 Irshava Aut. Nádr., ul.Gagarina 42
17:40 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
18:40 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
19:00 Uzhgorod airport Letište
22:35 Poprad Aut. Nádr.
00:35 Žilina Aut. Nádr.
04:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
06:10 Hradec Králové Terminál HD
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 sáček až do 25kg - zdarma, každá další od 7 EUR
Slevy: 20% Ditě od 12-15 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Rachiv - Hradec Králové

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací