Podle času
Podle ceny

Linka 144 Berlin - Norddeich (08:00)

Odjezdy: 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro
08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
14:20 Uplengen Autohof Apen-Remels
14:55 Emden Hbf
15:35 Norden ZOB
15:55 Norddeich ZOB (Port)
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Norden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací