Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 035 Berlin - Sauerland (09:00)

09:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:35 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:10 Gottingen Hbf. Berliner Str.
14:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
15:40 Marsberg Aut. Nádr., Bahnstraße 6
16:15 Brilon Aut. Nádr., Bahnhofstraße 45, nast.C
16:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
16:30 Olsberg Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 59939, nast.1
16:45 Bestwig Aut. Nádr., Bundesstraße 141A
16:55 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
17:15 Arnsberg Aut. Nádr., Zu den Werkstätten 1
17:30 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR

Všechny linky Berlin - Kassel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací