Podle času
Podle ceny

Linka 035 Berlin - Sauerland (09:00)

Odjezdy: 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp
09:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:35 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:10 Gottingen Hbf. Berliner Str.
14:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
15:40 Marsberg Aut. Nádr., Bahnstraße 6
16:15 Brilon Aut. Nádr., Bahnhofstraße 45, nast.C
16:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
16:30 Olsberg Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 59939, nast.1
16:45 Bestwig Aut. Nádr., Bundesstraße 141A
16:55 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
17:15 Arnsberg Aut. Nádr., Zu den Werkstätten 1
17:30 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR

Všechny linky Berlin - Kassel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací