Podle času
Podle ceny

Linka Line A1 Shkoder - Krakow

Odjezdy: Ne
07:30 Shkoder Komplexní Luani-A, čerpací stanice Alpet
09:00 Ulcinj Čerpací stanice Castellana
09:40 Bar EKO petrol station, Šušanj
10:00 Sutomore Aut. Nádr.
11:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
12:15 Tivat INA petrol station on Adriatic Highway, Mrčevac
13:15 Herceg Novi Aut. Nádr.
13:30 Igalo Gas station Petrol station opposite Voli Hipermarket
15:00 Dubrovnik Aut. Zastavka vedle benzinki INA, ul. V.Nazora
16:30 Neum Parking vedle Hotela Jadran
18:00 Gradac Benzinka INA
18:45 Podgora Bus stop on Highway close to crossroad with T. Ujevića St.
19:00 Tučepi Dalnice D8, aut. zast.
19:30 Makarska Benzinka INA, ul. Vukovarska
19:40 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
20:15 Omiš Čerpací stanice INA
21:30 Split Benzinka INA, Pojišanska, 21000
11:00 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
13:00 Brno Aut. Nádr., ul.Benešova
14:30 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
17:00 Bielsko-Biala Benzinka BP, ul.Warszawska 16
18:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1ks.do 25 kg-zdarma, každe dalši od 22 PLN za 1 kg
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let

Všechny linky Budva - Krakow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací