• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 331 Zolochiv - Karlovy Vary

TOV Nasorokh
Odjezdy: 16 Pro, 19 Pro, 23 Pro, 26 Pro, 30 Pro, 2 Led, 9 Led, 13 Led, 16 Led, 20 Led
  1. 11:50Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
  2. 13:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  3. 14:00Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  4. 15:20Krakovets celnice (UA-PL)
  5. 15:20Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 19:00Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 22:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 02:30Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  9. 03:30Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  10. 06:00Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
  11. 09:00Plzeň CAN, ul.Husova 90
  12. 10:40Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
  • Dopravce: TOV Nasorokh
  • Doplňující informace: Animal transportation is allowed with documents. Transportation of bicycles is allowed
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti do 25 let
    20% Ditě od 10-14 let
    50% Ditě od 4-10 let
    99% Děti 0-4 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací