Podle času
Podle ceny

Linka 331 Zolochiv - Karlovy Vary

Odjezdy: 23 Lis, 27 Lis, 30 Lis, 4 Pro, 7 Pro, 11 Pro, 14 Pro, 18 Pro, 21 Pro, 25 Pro
11:50 Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
13:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
14:00 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
15:20 Krakovets celnice (UA-PL)
15:20 Korczowa customs PL-UA
19:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
22:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
03:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
06:00 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
09:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
10:40 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
Dopravce: TOV Nasorokh
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Animal transportation is allowed with documents. Transportation of bicycles is allowed
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 25 let
20% Ditě od 10-14 let
50% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-4 (bez místa)

Všechny linky Zolochiv - Karlovy Vary

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací