• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 331 Золочев - Карловы Вары

Виїзди: 22 Лип, 25 Лип, 29 Лип, 1 Сер, 5 Сер, 8 Сер, 12 Сер, 15 Сер, 19 Сер, 22 Сер
11:50 Золочів Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
13:30 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
14:00 Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
15:20 Краковець celnice (UA-PL)
15:20 Корчова celnice (PL-UA)
19:00 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
22:00 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:30 Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
03:30 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
06:00 Прага Aut. Nádr., "Roztyly"
09:00 Пльзень CAN, ul.Husova 90
10:40 Карлові Вари Terminal, Zapadni 1793/2a
Перевізник: TOV Nasorokh
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Перевозка животных разрешена с документами. Перевозка велосипедов разрешена.
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 25 лет
20% Дети 10-14 лет
50% Дети 4-10 лет
99% Дети 0-4 (без места)

Показати всі рейси Золочів - Карлові Вари

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя