• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 331 Золочев - Карловы Вары

TOV Nasorokh
Виїзди: 24 Лют, 27 Лют, 2 Бер, 5 Бер, 9 Бер, 12 Бер, 16 Бер, 19 Бер, 23 Бер, 26 Бер
  1. 11:50Золочів Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
  2. 13:30Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  3. 14:00Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  4. 15:20Краковець celnice (UA-PL)
  5. 15:20Корчова celnice (PL-UA)
  6. 19:00Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 22:00Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 02:30Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  9. 03:30Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  10. 06:00Прага Aut. Nádr., "Roztyly"
  11. 09:00Плзень CAN, ul.Husova 90
  12. 10:40Карлові-Вари Terminal, Zapadni 1793/2a
  • Перевізник: TOV Nasorokh
  • Додаткова інформація: Перевозка животных разрешена с документами. Перевозка велосипедов разрешена. Билет не обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
  • Знижки: 10% Пенсионеры
    10% Студенты до 25 лет
    20% Дети 10-14 лет
    50% Дети 4-10 лет
    99% Дети 0-4 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя