DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Warszawa (14:35)

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub, 14 Dub
  1. 14:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  2. 15:00Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  3. 16:45Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  4. 17:25Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  5. 18:30Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
  6. 19:00Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
  7. 19:10Ostrog ÚŘAD REGISTRACE, ul. Nezávislost, 81
  8. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  9. 00:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 01:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 04:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 06:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. (40x40x80) - zdarma, každe dalši 10 EUR
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací