• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Warszawa (14:35)

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 14:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 15:00Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  3. 16:45Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 17:25Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul. Kniazia Ostrozkoho, 2
  5. 18:30Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru, 154
  6. 19:00Netishyn Nákupní centrum, pr. Nezalezhnosti, 22
  7. 19:10Ostrog Úrad registrace, pr. Nezalezhnosti , 81
  8. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 00:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 01:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 04:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  12. 06:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher. The folded baby carriage is transported free of charge.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. (40x40x80) a příruční zavazadlo do 5 kg - zdarma, každe dalši ks. od 10 EUR
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací