Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Vinnytsia - Warszawa (14:35)

14:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
16:45 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:15 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
20:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
01:00 Dorohusk CLO POL-UKR
03:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
05:35 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Vinnytsia - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací