• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Vinnytsia - Warszawa (14:35)

Odjezdy: 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře
14:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
16:45 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
17:25 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
18:30 Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
19:00 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
19:30 Ostrog ÚŘAD REGISTRACE, ul. Nezávislost, 81
20:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
00:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
01:00 Dorohusk celnice (PL-UA)
04:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. (40x40x80) - zdarma, každe dalši 10 EUR
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vinnytsia - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací