• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Vinnytsia - Warszawa (14:35)

Grechanyuk Viktor
Wyjazdy: 27 Lut, 28 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 2 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar, 6 Mar, 7 Mar
  1. 14:35Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  2. 15:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  3. 16:45Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  4. 17:25Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  5. 18:30Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
  6. 19:00Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
  7. 19:10Ostrog BIURO REJESTRACYJNE, ul. Niepodległość, 81
  8. 20:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  9. 00:00Yagodyn cło (UA-PL)
  10. 01:00Dorohusk cło (PL-UA)
  11. 04:00Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  12. 06:15Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  • Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. (40x40x80) - bezpłatnie, każdy następny 10 EUR
  • Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation