Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Huelva - Kiev

10:00 Malaga Aut. Nádr.
11:30 Granada Aut. Nádr.
13:30 Almeria Aut. Nádr.
16:30 Cartagena Aut. Nádr.
17:30 Murcia Aut. Nádr., Bolos 33
18:30 Alicante Aut. Nádr., ul. Muelle de Poniente, námořní přístav
21:30 Valencia eastacion de aut. av.M.Pidal
22:30 Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
01:30 Tarragona Bus Station
02:30 Barcelona Aut. Nádr. "Nord"
03:00 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
20:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
10:30 Chop celnice (UA-HU)
11:00 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
12:00 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
15:00 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
16:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
22:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
00:01 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
02:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2ks.do 60x40x30-zdarma, každý další - 20 EUR
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10EUR
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-11 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Malaga - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací