Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Khmelnytskiy

17:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:25 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
21:45 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
23:15 Dorohusk CLO POL-UKR
01:15 Yagodyn celnice (UA-PL)
02:15 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
03:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
04:05 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
04:30 Rivne "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
04:45 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
05:30 Shumsk ul. Ukrainskaya, 1
05:55 Ostrog Památník Války-internacionalisté
06:05 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
06:25 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
06:45 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 46
06:50 Iziaslav rozcestí na trase P05
07:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
07:40 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
08:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Pal Tour
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 50 UAH/10 PLN

Všechny linky Warszawa - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací