Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Khmelnytskiy

Pal Tour
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června
  1. 17:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  2. 20:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  3. 21:30Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
  4. 23:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  5. 01:15Yagodyn celnice (UA-PL)
  6. 02:15Kovel ul. Warszawska 1, gas station UPG
  7. 03:10Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 04:05Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  9. 04:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 05:05Zdolbuniv ul. Kopernika 59, benzínová stanice "WOG", P05
  11. 05:20Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
  12. 05:30Shumsk ul. Ukrainskaya 1
  13. 05:55Ostrog Památník Války-internacionalisté
  14. 06:05Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
  15. 06:25Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
  16. 06:45Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  17. 06:50Iziaslav rozcestí na trase P05
  18. 07:20Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  19. 07:40Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
  20. 08:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  • Dopravce: Pal Tour
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: free, not later than 3 hours before departure, no more than 5 times. Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles, baby-prams and wheelchairs only in folded condition - 350 UAH / 50 PLN.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (60x40x40) a příruční zavazadla do 10 kg. (40x30x30) - zdarma. Každé další ks. do 30 kg. (60x40x40) - 150 UAH / 20 PLN.
  • Slevy: 10% Student
    10% Důchodce
    10% Skupina 7 osob
    20% Invalida
    30% Ditě od 0-7 let
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací