Według czasu
Według ceny

Kurs Warszawa - Khmelnytskiy

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 1 Lis
17:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
20:25 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
21:30 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
23:15 Dorohusk cło (POL-UKR)
01:15 Yagodyn cło (UA-PL)
02:15 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
03:10 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
04:05 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
04:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
04:40 Zdolbuniv ul. Kopernika 49, stacja paliw "WOG", P05
05:10 Kremenets ul. Liaturynskiego 17, stacja benzynowa "WOG"
05:30 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
05:55 Ostrog Pomnik Żołnierzów-internacjonalistów
06:05 Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
06:25 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
06:45 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
06:50 Iziaslav skrzyżowania na trasie P05
07:20 Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
07:40 Krasyliv Stacja paliw "Shell", to utwór H03
08:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Pal Tour
Bagaż: 1 szt.do 40kg(100x50x30)-za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH/10 PLN

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Khmelnytskyi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information