• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Warszawa - Khmelnytskiy

Pal Tour
Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
  1. 17:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  2. 20:25Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  3. 21:30Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
  4. 23:15Dorohusk cło (PL-UA)
  5. 01:15Yagodyn cło (UA-PL)
  6. 02:15Kovel ul.Warszawska 1, gas station UPG
  7. 03:10Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  8. 04:05Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  9. 04:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 05:05Zdolbuniv ul. Kopernika 59, stacja paliw "WOG", P05
  11. 05:10Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
  12. 05:30Shumsk ul. Ukrainskaya 1
  13. 05:55Ostrog Pomnik Żołnierzów-internacjonalistów
  14. 06:05Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
  15. 06:25Slavuta Dworzec, pl.Sevcenka 13
  16. 06:45Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
  17. 06:50Iziaslav skrzyżowania na trasie P05
  18. 07:20Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  19. 07:40Krasyliv Stacja paliw "Shell", to utwór H03
  20. 08:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  • Przewoźnik: Pal Tour
  • Bagaż: 1 szt.do 30 kg(60x40x40)-za darmo, każdy dodatkowy 20 UAH/10 PLN
  • Rabaty: 10% Student
    30% Dzieci 0-7 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation