Podle času
Podle ceny

Linka Melitopol- Koln (north)

Odjezdy: 23 Říj, 27 Říj, 30 Říj, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis
20:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
21:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
22:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:30 Cottbus Aut. Nádr.
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Aut. Nádr., Kölner Platz
08:00 Schwerin Treibstoff "Shtolpe"
09:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:00 Hannover ZOB
11:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
13:40 Munster Aut. Nádr.
14:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
17:00 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2 -10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Všechny linky Kherson - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací