Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Melitopol - Koln (north)

Winew
Odjezdy: 15 Června, 19 Června, 22 Června, 26 Června, 29 Června, 3 Července, 6 Července, 10 Července, 13 Července, 17 Července
  1. 15:30Melitopol Aut. Nádr., ul.Interkulturna, 204A
  2. 17:30Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  3. 19:30Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  4. 23:00Oleksandriia Aut. Nádr., ul. Sadovaya, 12a
  5. 23:55Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  6. 03:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 08:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  9. 10:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 13:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 16:00Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 16:05Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 03:55Olszyna celnice (PL-DE)
  14. 04:00Forst celnice (DE-PL)
  15. 04:30Cottbus Aut. Nádr.
  16. 06:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  17. 08:00Magdeburg Aut. Nádr., Kölner Platz
  18. 09:30Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  19. 11:00Hannover ZOB
  20. 12:30Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  21. 14:00Dortmund ZOB, Steinstrasse
  22. 14:45Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  23. 15:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  24. 17:00Köln airport Flughafen ZOB
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
  • Slevy: 10% Invalida
    10% Důchodce od 65 let
    20% Ditě od 11-12 let
    30% Ditě od 2 -10 let
    99% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací