• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Melitopol - Koln (north)

Odjezdy: 19 Července, 22 Července, 26 Července, 29 Července, 2 Srp, 5 Srp, 9 Srp, 12 Srp, 16 Srp, 19 Srp
15:30 Melitopol Aut. Nádr., ul.Interkulturna, 204A
17:30 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
19:30 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
23:00 Oleksandriia Aut. Nádr., ul. Sadovaya, 12a
23:55 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:00 Krakovets celnice (UA-PL)
16:05 Korczowa celnice (PL-UA)
03:55 Olszyna celnice (PL-DE)
04:00 Forst celnice (DE-PL)
04:30 Cottbus Aut. Nádr.
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Aut. Nádr., Kölner Platz
09:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:00 Hannover ZOB
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
17:00 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
20% Ditě od 11-12 let
30% Ditě od 2 -10 let
99% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Melitopol - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací