Według czasu
Według ceny

Kurs Melitopol- Koln (north)

Wyjazdy: 23 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis
20:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
21:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
22:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
09:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:30 Cottbus Dworzec PKS
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
08:00 Schwerin Treibstoff "Shtolpe"
09:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:00 Hannover ZOB
11:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
13:40 Munster Dworzec PKS
14:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 65 lat
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2 -10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information