Według czasu
Według ceny

Kurs Melitopol - Koln (north)

Wyjazdy: 20 Sie, 24 Sie, 27 Sie, 31 Sie, 3 Wrz, 7 Wrz, 10 Wrz, 14 Wrz, 17 Wrz, 21 Wrz
15:30 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
17:30 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
19:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
23:00 Oleksandriia Dworzec, ul. Sadovaya, 12a
23:55 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
03:30 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
06:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
08:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
10:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
13:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:00 Krakovets cło (UA-PL)
16:05 Korczowa cło (PL-UA)
03:55 Olszyna cło (PL-DE)
04:00 Forst cło (DE-PL)
04:30 Cottbus Dworzec PKS
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
09:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:00 Hannover ZOB
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 65 lat
20% Dzieci 11-12 lat
30% Dzieci 2 -10 lat
99% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Melitopol - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information