Według czasu
Według ceny

Kurs Melitopol - Koln (north)

Wyjazdy: 19 Paź, 22 Paź, 26 Paź, 29 Paź, 2 Lis, 5 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 16 Lis, 19 Lis
15:30 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
17:30 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
19:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
23:00 Oleksandriia Dworzec, ul. Sadovaya, 12a
23:55 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
03:30 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
06:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
08:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
10:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
13:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:00 Krakovets cło (UA-PL)
16:05 Korczowa cło (PL-UA)
03:55 Olszyna cło (PL-DE)
04:00 Forst cło (DE-PL)
04:30 Cottbus Dworzec PKS
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
09:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:00 Hannover ZOB
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 65 lat
20% Dzieci 11-12 lat
30% Dzieci 2 -10 lat
99% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Melitopol - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation