• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Melitopol - Koln (north)

Winew
Wyjazdy: 15 Cze, 19 Cze, 22 Cze, 26 Cze, 29 Cze, 3 Lip, 6 Lip, 10 Lip, 13 Lip, 17 Lip
  1. 15:30Melitopol Dworzec, ul.Interkulturna 204A
  2. 17:30Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  3. 19:30Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  4. 23:00Oleksandriia Dworzec, ul. Sadovaya, 12a
  5. 23:55Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  6. 03:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  7. 06:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  8. 08:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  9. 10:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  10. 13:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 16:00Krakovets cło (UA-PL)
  12. 16:05Korczowa cło (PL-UA)
  13. 03:55Olszyna cło (PL-DE)
  14. 04:00Forst cło (DE-PL)
  15. 04:30Cottbus Dworzec PKS
  16. 06:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  17. 08:00Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
  18. 09:30Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  19. 11:00Hannover ZOB
  20. 12:30Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  21. 14:00Dortmund ZOB, Steinstrasse
  22. 14:45Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
  23. 15:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  24. 17:00Köln airport
  • Przewoźnik: Winew
  • Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation