Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (00:00) (1-2)

Odjezdy: 17 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 6 Lis, 7 Lis, 13 Lis, 14 Lis, 20 Lis
00:01 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
00:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
00:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
00:30 Kiev Metro Charkivska
00:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
01:00 Boryspil Sil'po market
03:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
03:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
05:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
07:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací